17 Ekim 2011 Pazartesi

2008'den 2011'e TwingoFanClub Ankara Buluşmaları
Asil'le İlk Ankara Buluşması Denemelerimiz

2008 senesi o zamanlar TwingoFanClub yeni kurulmuş Ankara'da kimse Twingo Klübünün varlığından haberi yok ve biz var gücümüzle Twingo Fan Club kartlarını etrafa dağıtarak üye toplamaya çalışıyoruz ve yaptığımız iki twilik buluşmalar :)


19 Temmuz 2008 

İlk resmi Twingo Ankara Buluşması katılım sayısı 2 twingo :)

07 Eylül 2008
 
                       
Boşta twi görürsek yanına parkederiz hemen :)12 Ekim 2008

İlk 4 Twilik buluşmamız artık twilerimizle renault amblemi yapabiliyoruz :)
22 Şubat 2009

4 twi buluştuk Beypazarı'na gezmeye gittik :)


Melike'de artık aramızda
Asil özel bir nedenden dolayı aramıza Beypazarında katıldı. Dönüşte de twilerimizin başında twi canavarı olalrak belirdi :) twilerin orasını burasını kurcalayan twi faydalısı :)


8 Mart 2009

 Taps 'teyiz,
22 Mart 2009


Ben Gelincikle kaza yaptıktan sonra yapılan buluşma benim twim yok abimin fiestası ile katılıyorum ve şu ana kadarki en yüksek katılımlı Ankara buluşması 5 twi +1 Fiesta :)
   
 Efesten başka bira içmem diyordu o zmnlar Asil :)Korkut da bizimle beraber :)23 Nisan 2009

Aslında twingo buluşması değildi ama twicanı gördüğümüz günü buraya eklemeden geçemem :) Yağmurlu bir günde Asil'in twisindeydik birden tepelerden ıslak hareketli bi yaramaz çıkıp bize doğru yanaştı :) Önce mikrofiber bezle kuruladık sonrada twiye atıp Burger King'e götürüp karnını doyurduk :) Adını da Twican koyduk :)

30 Mayıs 2009

Efe de aramızda 5 twilik Ankara buluşması Kilitçi Tarık Ustanın mekanında gerçekleşti :)Efe'nin arabasına bir gece yarısı ansızın bıraktığımız not :) sonradan notun fotoğrafını çekip twingofancluba yüklemişti :)

Kaynak; http://www.twingofanclub.com/index.php?topic=1875.0Efe'nin sarıya boyanan kapı açma kolları.
                         


29 Ekim 2009

Ankara buluşmalarında bir milat tarihi. Tam 14 Twi :) Bu tarihlerde Twingo Fan Club İstanbul'da dağılmalar yaşanırken  Ankara bir anda çoğaldı. Bizimde bozulan moralimiz kaçan hevesimiz tekrar yerine geldi. Ayrıca bu buluşmada halen aktif olan Twingofanclub Ankara'nın çekirdek kadrosuyla da hep beraber kaynaştık.
 Asil'in mutluluğu yüzünden okunuyor :)Halen organizasyonlara katkısı olan Kemal'le de ilk kez bu buluşmada tanışmıştık
24 OCAK 2010

Hız kesmiyoruz 12 twilik bir buluşma daha. Benim o gün öğrencilerim olduğu için daha sonradan katıldım bu buluşmaya.

Yer :Odtü Vişnelik

16 Mayıs 2010

Ankara'da gerçekleştirdiğimiz ilk twingo pikniği yine yoğun katılımla gerçekleşti.Asil'in kızgın kaşlı twisi :)20 Haziran 2010

Eskişehir'den EKO'nun da katılımıyla Çayyolu Seyir Cafe'de büyük bir buluşma gerçekleştirdik, ne yazıkki o günde derslerim olduğu için yine geç katılabildim. 
8 Aralık 2010

Ankara Twingo, Gebze'den gelen Dinçer ile birlikte beni askere uğurlama buluşması gerçekleştirdiler bu tarihten itibaren Ankara'da yapılan buluşmalara Asker'de olduğum için katılamadım.
Hepinize çok teşekkürler iyiki varsınız :)     

       

Ben Asker'de olduğum zamanlarda da değerli TwingoFanClub Ankara ekibi çok güzel buluşmalar gerçekleştirdi, klübümüz artık çok daha aktif, takip edemediğim ve bizzat içinde olmadığım için bu buluşmaları buraya ekleyemedim. Ben askerden geldikten sonrada henüz büyük bir Ankara buluşması yapılmadı, 29 Ekim 2011'de başka şehirlerden de katılımla büyük bir Ankara buluşması gerçekleştirip Anıtkabir'i ziyaret edeceğiz. TwingoFanClub olarak sabırsızlıkla 29 Ekim'i bekliyoruz :)

1 yorum: